Charming, Ac, Outdoor Oasis, 3 Blocks To Lafayette Villa San Diego

San Diego
Charming, Ac, Outdoor Oasis, 3 Blocks To Lafayette * San Diego
9.0 Schitterend
3 beoordelingen

Charming, Ac, Outdoor Oasis, 3 Blocks To Lafayette Villa San Diego

4375 Arizona St, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
Charming, Ac, Outdoor Oasis, 3 Blocks To Lafayette Villa San Diego ligt op 3 km afstand van Spruce Street Suspension Bridge en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
Het vakantiehuis is gesitueerd op een korte afstand van het San Diego Museum of Art, terwijl 30th Street & Meade Avenue busstation op 700 meter ervandaan is. De villa biedt sportliefhebbers de mogelijkheid om het PETCO Park te ontdekken, dat op circa 6 km afstand ligt.
Pomegranate Restaurant met Russische gerechten bevindt zich op circa 400 meter afstand van de accommodatie. De dichtstbijzijnde luchthaven is San Diego International, op 5 km van Charming, Ac, Outdoor Oasis, 3 Blocks To Lafayette Villa, en Santa Fe Depot treinstation is binnen ongeveer 10-minuten autorit.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Huisdieren
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • Artisan Row - 1,9 km
  • Hillcrest San Diego - 2,8 km
  • San Diego Zoo - 2,6 km
  • LA Jolla - 3,1 km
  • Snapdragon Stadium - 3,7 km
  • California Western School Law - 4,5 km
  • Fourth and B Concerts and Special - 4,9 km
Luchthavens
  • Luchthaven San Diego International Airport - 10 km
Treinstations
  • Coaster Santa Fe Station - 6 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Huisdieren toegestaan
  • Open haard
  • Rookdetectors
  • Oplaadstation voor electrisch voertuig

Eten

  • Droger
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Sport en recreatie

  • Tuin

Diensten

  • Wasserij

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Patio
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Bordspellen
  • Kinderspeelruimte
  • Parketvloer
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Huisdieren

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 10:00
Licentienummer660280,STR-13826L
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Zo 25 Oct
Ma 26 Oct
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken